Różne oblicza ADHD u dorosłych kobiet. Ola Pflumio

Julka Migdalska Podcast - odcinek 20

Posłuchaj podcastu na ulubionej platformie:

Ikona SpotifyIkona YouTubeIkona Apple Podcasts

O diagnozie ADHD w wieku 36 lat, poczuciu ulgi, żalu, trudnościach i wyzwaniach życia codziennego. O tym, że ADHD to spektrum i o tym, co się może zdarzyć, jeśli nie zaopiekujemy się nim odpowiednio wcześnie. O podcaście, pasji i poczuciu misji. Te i inne tematy poruszyłyśmy w rozmowie z Olą Pflumio.

Ola Pflumio – z wykształcenia filolożka, od ponad 10 lat pracuje w branży wydawniczej. Podcasterka i coachyni. Diagnozę ADHD otrzymała w wieku lat 36 i od tamtej pory wie, że chce pomagać osobom podobnym do niej. W podcaście "Atypowe" Ola rozmawia z neuroróżnorodnymi kobietami, które tak jak i ona, o swojej odmienności dowiedziały się w wieku dorosłym.

Odcinki podcastów o ADHD, które warto przesłuchać:

Neuroróżnorodność a psychoedukacja i psychoterapia. Rozmowa z Martą Cieślą - psycholożką i psychoterapeutką (podcast: Atypowe).

ADHD u kobiet. Rozmowa z dr Wanesą Gajos - psychiatrką i psychoterapeutką (podcast: Atypowe).

Spektrum ADHD u dorosłych - jak się objawia i jak sobie z nim radzić? Rozmowa z dr n. med. Kajetaną Foryciarz (podcast: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS).

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies) niezbędnych do działania strony, służących do analizy ruchu i niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami. Dowiedz się więcej: polityka prywatności.